gototopgototop
top
logo

BIIP


Posumowanie projektu "Sąsiednie narody - wspólne tamety" PDF Drukuj Email
Image
„Sąsiednie Narody-Wspólne Tematy” to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Parasolka w naszym gimnazjum. Jest on współfinansowany przez Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. Trwał od 13.08.2012 do 13.11.2012r, brało w nim udział 10 uczestników i 2 opiekunów. Dzięki projektowi  uczniowie nawiązali nowe przyjaźnie, jak również pogłębili znajomość języków obcych.  Mieli okazję poznać i zrozumieć podobieństwa i różnice między partnerskimi krajami, zdobyli nowe doświadczenia oraz wspólnie z litewskimi przyjaciółmi zwiedzali i bawili się.
Dnia 12 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie projektu pod tytułem „Spotkanie międzypokoleniowe”. Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście, rodzice i przedstawiciele władz drawskich.
Wszystkich przybyłych uczniowie przywitali uroczystym polonezem oraz przedstawili prezentacje multimedialne zawierające wiedzę o Litwie oraz wrażeniami i przeżyciami z wyjazdu. Uczestnicy uświetnili imprezę swoim śpiewem. Na koniec spotkania zaproszonych gości zaproszono na wspólną degustację i poproszono o wpisanie się do pamiątkowej kroniki.
Spotkanie to długo zostanie w naszej pamięci. Poruszyło nie tylko serca, ale także i dusze. To z pewnością nie koniec przygody z projektami partnerskimi.  

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. Kwota dofinansowania wynosi 19194,81 PLN. Jest on kontynuacją poprzedniego projektu Drawsko-Kalme 839, który był realizowany w 2010 r. w Drawsku Pomorskim.

Ta publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko jej autora, a Fundusz nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji.
 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye