gototopgototop
top
logo

BIIP


Spotkanie z Burmistrzem PDF Drukuj Email
Uczestnicy projektu ,,Aktywni zostawiają ślad” spotkali się 10 września z Burmistrzem Miasta i Gminy Zbigniewem Ptakiem.  Młodzież zapoznała Pana Burmistrza z celem projektu i planem realizacji zadań.

Przedstawiła wypracowane w czasie wakacji projekty stacji ćwiczeń oraz prosiła o wsparcie w działaniach. Burmistrz poparł inicjatywę młodzieży, ucieszył się z zaangażowania jej w sprawy miasta i mieszkańców oraz obiecał pomoc w realizacji zadań do momentu osiągnięcia celu, jakim będzie oddanie do użytku mieszkańcom Drawska zrekonstruowanej Ścieżki Zdrowia.
W spotkaniu, młodzieży towarzyszyła Prezes Stowarzyszenia PARASOLKA pani Anna Arcimowicz, koordynator projektu pani Urszula Chilko oraz instruktor zajęć praktycznych pan Piotr Karmelita. Korzystając z obecności w Urzędzie Miejskim, młodzież zapoznała się z pracą urzędu. Podczas wizyty w referacie ds. promocji uczniowie otrzymali upominki w postaci folderów promujących miasto i gminę Drawsko Pomorskie.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye