gototopgototop
top
logo

BIIP


Równać Szanse 2009


I Drawskie Forum PDF Drukuj Email
24 września 2010 odbyło się I Drawskie Forum Równać Szanse. Na 36 zaproszonych gości w obradach uczestniczyło 18 osób. Byli to przedstawiciele instytucji wspierających rodzinę: MGOPS, CPR, PUP, Starostwa Powiatowego, Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz przedstawiciel Urzędu Miejskiego, dyrektorzy i pedagodzy szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum, Przedstawiciel PAFW, Prezes LGD ,,Partnerstwo Drawy”, Prezes Stowarzyszenia PARASOLKA. Niestety zawiedli przedstawiciele Sądu Rodzinnego, Policji oraz jednej ze szkół ponadgimnazjalnych.
Więcej…
 
Otwarcie ścieżki zdrowia PDF Drukuj Email
W dniu 22 czerwca 2010 roku miało miejsce uroczyste otwarcie drawskiej ścieżki zdrowia, która powstała wzdłuż Promenady Piastowskiej. Prace na ścieżce prowadzone były w okresie od 1 czerwca 2009 roku do dnia 20 czerwca 2010 roku  w ramach projektu „Aktywni zostawiają ślad” laureata Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Równać Szanse” 2009 współfinansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności i Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.
Więcej…
 
Montowanie stacji ćwiczeń PDF Drukuj Email

Zdjęcia przedstawiają uczestników projektu "Aktywni zostawiają ślad" podczas montowania stacji ćwiczeń.

 

 

 
Spotkanie w Bornem Sulinowie PDF Drukuj Email
W dniach 21 i 22.05.2010r. w Bornem Sulinowie w ramach "Programu Równać Szanse 2009" odbyło się spotkanie integracyjno-edukacyjne młodzieży. W spotkaniu uczestniczyły dwie grupy. Pierwsza realizująca projekt "Odlotowo, ale zdrowo" z Radacza i Juchowa (koordynator Elżbieta Niepelt), a druga z Drawska Pomorskiego - projekt "Aktywni pozostawiają ślad"(koordynator Urszula Chilko).
Więcej…
 
Sprawozdanie z działalności PDF Drukuj Email
od października 2009 do kwietnia 2010r.
13 października 2009 przewieźliśmy do Zakładu Drzewnego pana Henryka Donieckiego zakupione w Nadleśnictwie drewno na stacje ćwiczeń, które wykonamy i zamontujemy na rekonstruowanej przez nas ścieżce zdrowia - złożenie drewna.
Od 16 października 2009 rozpoczęliśmy pracę przy stacjach ćwiczeń.
Więcej…
 
Wizyta K.Dąbrowskiej PDF Drukuj Email
22 września mieliśmy gościa z Warszawy. Odwiedziła nas pani Katarzyna Dąbrowska, asystent programu Równać Szanse 2009. Podczas spotkania z młodzieżą dowiedziała się o zrealizowanych zadaniach oraz udzieliła wiele cennych wskazówek. Dziękujemy za odwiedziny i  porady.

Koordynator projektu
Urszula  Chilko


 
Wizyta w Nadleśnictwie PDF Drukuj Email
08.10.2009r. odwiedziliśmy Nadleśnictwo w Drawsku Pom. Wynegocjowaliśmy cenę i warunki zakupu drewna potrzebnego do wykonywania stacji ćwiczeń.
Więcej…
 
1230 m ścieżki zdrowia PDF Drukuj Email

Dnia 30.09.2009 r. odwiedziliśmy Komendę  Powiatową Policji w Drawsku Pomorskim. Celem naszej wizyty było wypożyczenie przyrządów do zmierzenia długości ścieżki zdrowia, aby ostatecznie wyliczyć i rozplanować stacje ćwiczeń.

Więcej…
 
Wycieczka do zakładu drzewnego PDF Drukuj Email
19 września benificjenci projektu obejrzeli hale produkcyjne i pomieszczenia socjalne Zakładu Drzewnego Henryka Donieckiego, ponieważ w tym zakładzie będą wykonywać drewniane elementy stacji ćwiczeń. Właściciel zakładu zadeklarował wszelką pomoc (przechowywanie materiałów, narzędzi i odzieży ochronnej na terenie zakładu) a nawet wykonanie impregnacji elementów drewnianych.


 
Spotkanie z Burmistrzem PDF Drukuj Email
Uczestnicy projektu ,,Aktywni zostawiają ślad” spotkali się 10 września z Burmistrzem Miasta i Gminy Zbigniewem Ptakiem.  Młodzież zapoznała Pana Burmistrza z celem projektu i planem realizacji zadań.
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye