gototopgototop
top
logo

BIIP


Zadania projektu "Prosto do celu" PDF Drukuj Email

W bieżącym roku szkolnym 2013/2014 rozpoczęła się w naszym gimnazjum realizacja programu profilaktycznego „Prosto do celu”. Został on zatwierdzony  przez Gminną Komisję Alkoholową w Drawsku Pomorskim  a pozyskane od niej  środki doposażą w sprzęt salkę korekcyjną.


Projekt realizowany jest w II etapach: wstępnej diagnozy (ankieta do rodziców i dzieci celem określenia poziomu wiedzy nt. wad postawy) a następnie pedagogizacja w tym obszarze.
Program obejmie  5 grup uczniów na lekcji wychowania fizycznego i 2 grupy  na zajęciach gimnastyki korekcyjnej tj. ok 120 uczniów, a także rodziców i nauczycieli na zebraniu rodziców i radzie pedagogicznej.


Celem projektu jest podniesienie wiedzy z zakresu edukacji zdrowotnej, pokazanie zależności, że poprzez poprawę zdrowia fizycznego (występujących dysfunkcji) poprawia się  zdrowie psychiczne. Dobre samopoczucie oddala człowieka od depresji i poszukiwań pocieszenia w używkach.
                      

 Koordynator: Anna Szuszkiewicz

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye