gototopgototop
top
logo

BIIP


"Nie taki diabeł straszny" PDF Drukuj Email
Szkolny Klub Przedsiębiorczości „Grosik” prowadzony przez mgr Bernadetę Walaszkowską i mgr Sylwię Walerowicz realizuje zadania programowe projektu „Nie taki diabeł straszny – podstawy ekonomii i przedsiębiorczości”
Członkowie „Grosika” spotykają się w poniedziałki o godzinie 14.25. Poznają swoje predyspozycje i realne możliwości, uczą się wypełniać podstawowe pisma i dokumenty potrzebne w prowadzeniu działalności gospodarczej, stosują elementarne pojęcia i prawa ekonomiczne w praktyce oraz upowszechniają wśród gimnazjalistów szeroko rozumianą wiedze ekonomiczną.
W każdą środę w godzinach 13.40 do 15.15 młodzi przedsiębiorcy tworzą podstronę strony internetowej naszego gimnazjum, gdzie będą umieszczane treści na temat ekonomii i przedsiębiorczości
W czwartki o godzinie 8.00 prowadzone są warsztaty praktyczno – techniczne z udziałem uczennic klas I i II. Grupa liczy 12 osób. Głównym celem tych zajęć jest zwiększenie aktywności w zakresie przedsiębiorczości poprzez tworzenie bazy materiałów informacyjnych w formie ulotek, broszur, gazetek ściennych.
Szkolne Koło Przedsiębiorczości „Grosik” ogłosiło w październiku konkurs na prezentację multimedialną pt. „Moja przyszłość w gminie Drawsko Pomorskie”. Ma on na celu propagowanie kultury ekonomicznej i zasad racjonalnego gospodarowania.  Jest skierowany do uczniów klas III naszej szkoły.
Prace konkursowe należy zapisać na płytach  CD i przekazać do 15 maja 2009 r.  pani Sylwii Walerowicz lub pani Bernadecie Walaszkowskiej.
Za najlepsze prezentacje są przewidziane ciekawe nagrody.


 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye