gototopgototop
top
logo

BIIP


"Moje gimnazjum - moja przyszłość" PDF Drukuj Email
Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim zakwalifikowało się do projektu realizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie „Moje gimnazjum – moja przyszłość”. Projekt przewiduje realizację zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów matematyczno- przyrodniczych, którym objęci zostaną uczniowie gimnazjów z obszarów wiejskich i małych miejscowości województwa zachodniopomorskiego osiągający niskie wyniki w nauce.
Celem projektu jest zwiększanie szans edukacyjnych uczniów z obszarów wiejskich i małych miast poprzez organizację dodatkowych zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych, z wykorzystaniem technologii informacyjno – komunikacyjnej (ICT). Projekt przewiduje realizację 2 godzin zajęć pozalekcyjnych oraz 2 dodatkowych godzin zajęć dydaktyczno – wyrównawczych dla najsłabszych uczniów w tygodniu, w każdym gimnazjum przez okres 2 lat.
Projekt obejmie 100 gimnazjów województwa zachodniopomorskiego zlokalizowanych na obszarach wiejskich i w małych miejscowościach do 20 tysięcy mieszkańców, które w części matematyczno – przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego w roku 2009 oraz 2010 uzyskały wynik poniżej średniego wyniku osiąganego przez gimnazja w województwie zachodniopomorskim (w roku 2009 średnia dla województwa zachodniopomorskiego wyniosła 25.09 p.).
Projekt obejmie uczniów osiągających najniższe wyniki w nauce (50% z każdego gimnazjum objętego projektem), którzy w roku szkolnym 2010/2011 rozpoczną naukę w klasach drugich i będzie kontynuowany w kolejnym roku nauczania tj. w latach 2011/2012.
 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye