gototopgototop
top
logo

BIIP


Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim
Czytanie w przedszkolu PDF Drukuj Email

W dniu 07.04.2014 r. uczniowie z naszej szkoły (Maja Długosz, Angelika Nowik, Aleksandra Trzcińska, Natalia Wesołowska i Kamil Saczuk) wybrali się z wizytą do Przedszkola przy ul. Chrobrego.

Więcej…
 
Konkurs „Dekada w Unii Europejskiej” PDF Drukuj Email

Drawsko Pomorskie, dnia  25.03.2014


Szanowni Nauczyciele

Serdecznie zapraszamy państwa uczniów z klas I, II, III szkól gimnazjalnych do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie podsumowującym 10 lat przynależności Polski do Unii Europejskiej.
 Celem konkursu jest uświadomienie uczniom korzyści oraz możliwości, które przyniosło nam wstąpienie w struktury Unii Europejskiej otwierające przed młodymi ludźmi nowe, szersze perspektywy dalszej edukacji i zatrudnienia.
Konkurs odbędzie się dnia 15 maja 2014 roku w Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Drawsku  Pomorskim przy ulicy Dworcowej 2a.
 Zainteresowane szkoły prosimy o przesłania karty zgłoszeniowej do dnia 24 kwietnia 2014 r.
Mamy nadzieję, że konkurs będzie nie tylko sprawdzeniem wiadomości, ale również ciekawym podsumowaniem zmian, jakie zaszły w naszym państwie w czasie mijającej dekady.

Organizatorzy
Anna Jarosz
Agnieszka Grajcewicz

 
Informacja dla rodziców PDF Drukuj Email

10 kwietnia 2014 roku – od 15.30 do 16.30 dzień otwarty dla rodziców uczniów kl. I i II

oraz obowiązkowe zebrania rodziców uczniów kl. III  o godz. 16.30.

 
31 marca- apel szkolny PDF Drukuj Email

31 marca w naszym gimnazjum odbył się kolejny apel szkolny. Na apelu Pani dyrektor Małgorzata Zawiła podziękowała za zaangażowanie w liczne konkursy oraz przypomniała o sukcesach.

Więcej…
 
Nagroda od TESCO PDF Drukuj Email

21. marca 2014 roku w Pile odbyła się Gala Finałowa konkursu Tesco dla szkół „Talent do niemarnowania”.  Ernest Groszek, Natalia Frutczak, Anna Janusz, Mirela Marcinkowska, Wiktoria Rozpłoch, Maciej Kraska oraz Marta Głogowska - to uczniowie, którzy stworzyli film konkursowy oraz najbardziej zaangażowali się w realizację kolejnych działań w ramach tego przedsięwzięcia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia »

Strona 95 z 211
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye