gototopgototop
top
logo

BIIP


Karatecy z medalami PDF Drukuj Email

W dniu 4 marca 2017 r. uczniowie Gimnazjum w Drawsku Pom. trenujący w MUKS OYAMA uczestniczyli w MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU ZACHODNIEGO oraz MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW w KARATE KYOKUSHIN. Zawody rozgrywane były w obiektach AWF  w Gdańsku.

Więcej…
 
72 rocznica zakończenia walk o Ziemię Drawską PDF Drukuj Email

 


W dniu 4 marca uczniowie naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Zawiła oraz nauczycielami wzięli udział w uroczystościach na cmentarzu wojennym. Gimnazjaliści oddali hołd żołnierzom poległym w walkach o Ziemię Drawską. Zapalili znicze pod pomnikiem, a także na grobach żołnierskich.

 
18 edycja konkursu „Drawsko Dawniej i Dziś” PDF Drukuj Email

 

3 marca 2017r. w Centrum Kultury odbyła się 18 edycja konkursu „Drawsko Dawniej i Dziś”. W przewodnim temacie „W ogrodzie przeszłości miasta mego 720 – letniego” w barwnym przedstawieniu, przygotowanym przez gimnazjalistów, zostali nagrodzeni  laureaci konkursu.

Więcej…
 
Ogólnopolski Konkurs - Trzymaj Formę PDF Drukuj Email

28 lutego 2017 r. uczennice naszego gimnazjum  Aleksandra Mickun kl. I A  oraz Małgorzata Mickun kl. II E brały udział w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!

Więcej…
 
XI Gala Nauki PDF Drukuj Email


 

W Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim odbyła się XI Drawska Gala Nauki, na której uhonorowano najlepszych uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Drawsko Pomorskie za I semestr roku szkolnego 2016/2017

Więcej…
 
Zajęcia sportowe w czasie ferii PDF Drukuj EmailW trakcie ferii uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach sportowych. Mieli wiele możliwości wyboru gdzie mogli wykazać się swoimi umiejętnosciami, od gier i zabaw sportowych, przez sporty drużynowe, jak i również siłownię oraz lodowisko.

Więcej…
 
Ferie na szlaku 2017 PDF Drukuj Email

Wspaniała pogoda: słońce, lekki mróz zachęciły grupę ponad 30 uczniów z naszego gimnazjum do aktywnego spędzenia drugiego dnia ferii na wspólnej pieszej wędrówce. O godzinie 9.00 z parkingu przy budynku gimnazjum wszyscy wyruszyli żółtym szlakiem rowerowym w kierunku na Młynowo by dalej przez oblodzoną chwilami drogą dotrzeć do Mielenka Drawskiego.

Więcej…
 
Ferie z historią w tle PDF Drukuj Email

W trakcie ferii uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniach z książką i filmem historycznym. Na spotkaniach przedstawiono nową literaturę historyczną dostępną na półkach księgarskich oraz nowe tytuły filmów historycznych.

Więcej…
 
Wycieczka do Szczecina w czasie ferii PDF Drukuj Email

 W dniu 21.02.2017r. grupa młodzieży z gimnazjum pod opieką nauczycieli, wyjechała na wycieczkę do Szczecina. W ramach tej wycieczki odwiedziliśmy Podziemne Muzeum Szczecina oraz Muzeum Techniki i Motoryzacji.

Więcej…
 
Dni Otwartych Koszar PDF Drukuj Email

 8 lutego 2017r. uczniowie klasy I B Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim brali udział w Dniu Otwartych Koszar w Olesznie.

Więcej…
 
Kibicujemy w Szczecinie PDF Drukuj Email

 Po raz kolejny kibicowaliśmy siatkarskiej drużynie. Tym razem pojechaliśmy do Szczecina na mecz Plusligi: Espadon Szczecin - Lotos Trefl Gdańsk. Drużyna z naszego regionu, w którym gra nasz wychowanek - Maciej Kowalonek,  po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonała Lotos 3:1.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 96
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye