gototopgototop
top
logo

BIIP


WSPÓLNE CZYTANIE PDF Drukuj Email

 

 

W dniu 30 października uczniowie klas trzecich gimnazjalnych spotkali się na sali gimnastycznej. Celem spotkania było wspólne, ciche czytanie ulubionej książki.

Więcej…
 
Wycieczki do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej PDF Drukuj Email

 


W dniu 26.10.2017r. uczniowie z klas IV c i VII b pod opieką p. D. Schwalbe, p. B. Kusiak i p. A. Gudziejewskiej wybrali się na wycieczkę do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Drawsku Pomorskim.

Więcej…
 
Apel szkolny - 27 października 2017 PDF Drukuj Email
W dniu 27 października 2017r. odbył się pierwszy apel w tym roku szkolnym. Pani Dyrektor Małgorzata Zawiła przypomniała regulamin szkoły i ogłosiła ważne komunikaty oraz wręczyła wyróżnienia:

Więcej…
 
Z Karwic do Drawska Pomorskiego – rajd pieszy 2017 r PDF Drukuj Email

 


W sobotę 21.10.2017r uczniowie z klas VII oraz II-III gimnazjum pod opieką nauczycieli oraz przewodników turystyki pieszej p. J. Kalinowskiego i p. Zdzisława Chudego wyruszyła w trasę rajdu pieszego pod hasłem: ,,Las naszym wspólnym dobrem’’.

Więcej…
 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

 

Listy uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego (sporządzone na podstawie protokołów z etapu szkolnego).

 

 
Wizyta pierwszoklasistów w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email

 

24 października klasa Ic wraz z wychowawcą odwiedziła bibliotekę szkolną. Pierwszoklasiści z zainteresowaniem poznawali nowe miejsce.

Więcej…
 
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców 2017 PDF Drukuj Email

 

 

We wtorek 24.X.2017 r. w Kaliszu Pomorskim został rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy grali na boisku trawiastym 5+1 systemem „każdy z każdym”. W turnieju wzięło udział 7 zespołów, nasza drużyna rozegrała 6 spotkań po 12 minut.

Więcej…
 
Turniej Piłki Nożnej 2017 PDF Drukuj Email

 W poniedziałek – 23 października na Orliku w Parku Chopina rozegrany został  Turniej Piłki Nożnej.  Organizatorem zmagań piłkarskich był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim oraz Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie.

Więcej…
 
Agata Soroko - laureatką konkursu "Mój Kościół na Pomorzu" PDF Drukuj Email

 

 

Dnia 20.10.2017r. w kościele pw. Ducha Św. w Koszalinie odbył się finał XIV edycji konkursu diecezjalnego „Mój Kościół na Pomorzu”, gdzie zorganizowano wystawę prac konkursowych. Organizatorami konkursu byli: Wydział Katechetyczny Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej oraz Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie.

Więcej…
 
"Akademia szycia - prezent dla najmłodszych" PDF Drukuj Email

 We wrześniu rozpoczął się projekt edukacyjny "Akademia szycia - prezent dla najmłodszych" realizowany pod kierunkiem p. V. Katarzyńskiej i p. B. Zabawa.

Więcej…
 
MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE KYOKUSHIN PDF Drukuj Email

W minioną sobotę 21.10.2017 r. w Lublinie odbyły się 18 Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. W imprezie wzięło udział 246 zawodników z 36 klubów. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pom. reprezentujące drawski klub MUKS OYAMA uczestniczyły w tych zawodach wraz z nauczycielem Andrzejem Tylką.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 104
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye