gototopgototop
top
logo

BIIP


Wyjazd do schroniska dla zwierząt PDF Drukuj Email

 

 

29 marca uczniowie Gimnazjum im. A Mickiewicza w Drawsku Pomorskim pod opieką Pani Sylwii Zielińskiej i Pani Magdaleny Bącal-Holak wzięli udział w wyjeździe do schroniska dla zwierząt w Sosnowicach koło Golczewa.

Więcej…
 
Wielkanocna zbiórka żywności - 2017 PDF Drukuj Email

 

W dniu 31.03 i 1.04 2017r wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas, po raz kolejny uczestniczyli w przedświątecznej zbiórce żywności w sklepie „Polo” w Drawsku Pom. Wolontariusze zbierali żywność z długim terminem przydatności, która  później trafi do najbardziej potrzebujących ludzi. W akcji uczestniczyli:

Więcej…
 
Wiosenny rajd pieszy 2017 PDF Drukuj Email


1.04.2017 roku młodzież z kl. I-III pod opieką p. H. Sitarz, p. B. Klimczak i p. J. Walczaka wyruszyła w trasę rajdu pieszego, aby poszukać zwiastunów wiosny i aktywnie spędzić czas. Rajd rozpoczął się na parkingu przed gimnazjum, skąd grupa powędrowała ulicą Kolejową, potem wokół J.Okra, a następnie polami do Gudowa.

Więcej…
 
Stop nałogom - zajęcia profilaktyczne PDF Drukuj Email

.      


W dniach 13.03.2017 i 21.03.2017 roku w naszej szkole na lekcjach chemii gościła pani Jolanta Rokosz- pracownik Sanepidu w Drawsku Pomorskim. Uczestnikami spotkania byli uczniowie z kl.  Ia, Ic, If, IIc, IId, IIf, IIIa, IIId, IIIf, którzy zostali zapoznani ze skutkami zażywania dopalaczy, narkotyków i alkoholu oraz ich negatywnym wpływem na organizm człowieka.

Więcej…
 
Jubileuszowa Gala „Tęczowych serc” PDF Drukuj Email

 

 

Miej taki punkt widzenia, z którego
Dobrze widać drugiego człowieka
R. Wasilewski

 

Z okazji 5-lecia działalności Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Radość z życia” 21 marca 2017 r. w Drawsku Pom., w Centrum Kultury, odbyła się Jubileuszowa Gala „Tęczowych serc”. Stowarzyszenie prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno-Wychowawczy wspierając chore dzieci i skupia wokół siebie ludzi i instytucje o wielkim sercu i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. W zacnym gronie znalazło się Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Drawsku Pom. Statuetkę odebrała dyrektor Małgorzata Zawiła.

 
Rekrutacja 2017 / 2018 PDF Drukuj Email

 

INFORMACJA

 

W zakładce REKRUTACJA 2017 / 2018 dostępne są wszystkie niezbędne dokumenty związane z rekrutacją do naszej szkoły.

 
Siatkarze w półfinale województwa PDF Drukuj Email

W środę 08.03.2017 roku w Wałczu odbyły się rozgrywki regionalne w piłce siatkowej chłopców. Stawką był awans do półfinału wojewódzkiego. Po zaciętych meczach systemem "każdy z każdym" nasza drużyna zajęła drugie miejsce, czym zapewniła sobie awans do półfinału mistrzostw województwa.

Więcej…
 
Kangur 2017 PDF Drukuj Email

16 marca 2017r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”, do którego przystąpiło 19 uczniów. Gimnazjaliści rozwiązywali zadania w dwóch kategoriach: Kadet i Junior. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w maju.

 
VIII Targi Pracy i Edukacji PDF Drukuj Email

Więcej…
 
720 lecie Drawska Pomorskiego PDF Drukuj EmailW dniu 08 marca 2017r. w drawskim Centrum Kultury odbyły się uroczyste obchody 720-lecia Drawska Pomorskiego. Na uroczystość była również zaproszona dyrektor gimnazjum pani Małgorzata Zawiła i wicedyrektor Bernadetta Walaszkowska.

Więcej…
 
Konkurs z geografii PDF Drukuj Email

ogł

Zaproszenie na konkurs

 

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 96
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye