gototopgototop
top
logo

BIIP


Wycieczka do Szczecina - 2017 PDF Drukuj Email

 

Dnia  8 maja młodzież naszego Gimnazjum wspólnie ze szkołą w Ostrowicach uczestniczyła  w wycieczce do Szczecina. Po obejrzeniu filmu, który był w programie wszyscy udali się do kręgielni na rozgrywki w 6 osobowych zespołach.

Więcej…
 
Projekt - cd PDF Drukuj EmailDnia 4 maja uczniowie gimnazjum ponownie odwiedzili Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy w Drawsku Pomorskim, aby kontynuować swój projekt. Uczniowie klasy IIc jak zwykle z ochotą współpracowali z podopiecznymi ośrodka.

Więcej…
 
Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2017 PDF Drukuj Email

 

 

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursach: czytelniczym, plastycznym i na prezentację multimedialną.

Szczegółowe informacje znajdują się na załączonych plakatach.

 
Uczciliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email

 "W sielankowej okolicy chce oświadczyć się Maurycy,
Bo mu w głowie tylko Łucja, a nie polska konstytucja".


Takim enigmatycznym stwierdzeniem rozpoczęło się przedstawienie upamiętniające Święto Konstytucji 3 maja i Dzień Flagi Polskiej. Uczniowie z Koła Ekspresji Scenicznej połączyli w nim przeszłość z teraźniejszością, uzmysławiając młodym widzom, jak ważna jest tradycja oraz burzliwa, ale piękna historia naszej ojczyzny, która łączy pokolenia.

Więcej…
 
Festiwal Nauk Ścisłych 2017 PDF Drukuj Email

W dniu 25 kwietnia 2017 roku grupa uczniów z naszego gimnazjum wzięła udział w kolejnej edycji Festiwalu Nauk ścisłych zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim. Obejrzeliśmy prezentację na temat odnawialnych źródeł energii, wzięliśmy udział w ciekawych eksperymentach fizycznych i chemicznych oraz zapoznaliśmy się z różnymi metodami układania kostki Rubika. Mogliśmy również aktywnie uczestniczyć w zajęciach praktycznych – piekliśmy wraz z uczniami szkoły ponadgimnazjalnej pyszne ciasteczka.

Więcej…
 
I POWIATOWY KONKURS WIEDZY Z ZAKRESU NAUK GEOGRAFICZNYCH PDF Drukuj Email

 26 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się I POWIATOWY KONKURS WIEDZY  Z ZAKRESU NAUK GEOGRAFICZNYCH  W FORMULE TELETURNIEJU „1 Z 10”
Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu była Pani Magdalena Bącal-Holak, która otrzymała duże wsparcie techniczne od Pani Sylwii Zielińskiej. Do konkursu przystąpili uczniowie szkół gimnazjalnych z: Drawska Pomorskiego, Ostrowic, Świerczyny i Nowego Worowa.

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Lipnie PDF Drukuj Email

22 kwietnia odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Lipnie. Uczestniczyło w nim 190 zawodników z 16 ośrodków między innymi z Lubina, Bydgoszczy, Sieradza, Nowej Soli, Leszna, Gdyni, Inowrocławia. Drawski klub karate reprezentowaly 4 uczennice Gimnazjium w Drawsku Pom. oraz nauczyciel - sędzia Andrzej Tylka 2 DAN. Poszczególne medale zdobyły:

Więcej…
 
Egzaminy Gimnazjalne 2017 PDF Drukuj Email

 19 kwienia 2017 rozpoczęły się Egzaminy Gimnazjalne. Uczniowie klas trzecich będą rozwiązywali zadania z historii i WOS-u (środa), przedmiotów przyrodniczych i matematyki (czwartek); języka obcego (piątek).

Więcej…
 
Tydzien Czystości Wód - 2017 PDF Drukuj Email

 


7 kwietnia 2017 roku w naszym gimnazjum uroczyście obchodziliśmy podsumowanie ,,Tygodnia Czystości Wód’’. Grupa teatralna przedstawiła inscenizację pod tytułem ,,Gdzie woda, tam życie’’, a uczniom, którzy wygrali rywalizację, wręczone zostały przez p. dyrektor Małgorzatę Zawiła dyplomy i nagrody rzeczowe. Obchody "Tygodnia Czystości Wód" przebiegały w duchu rywalizacji drużynowej. Dwuosobowe zespoły miały do wykonania następujące zadania:

Więcej…
 
Apel - kwiecień 2017 PDF Drukuj Email

 

Apel szkolny 6 kwietnia 2017r
Dyrektor szkoły pani Małgorzata Zawiła przywitała wszystkich uczniów oraz nauczycieli na ostatnim apelu przed Świętami Wielkanocnymi. Przekazała uczniom informacje bieżące i poinformowała o tym, że w środę 12 kwietnia przychodzimy po raz ostatni do szkoły i przygotowujemy się do egzaminów gimnazjalnych. Następnie pogratulowała uczniom, którzy zdobyli nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach i zawodach.

Więcej…
 
Projekt - "Niepełnosprawni..." - cd - 2 PDF Drukuj Email

W dniu 4 kwietnia 2017r. w ramach projektu "Niepełnosprawni są wśród nas”, uczniowie ponownie zawitali w Powiatowym Dziennym Ośrodku Pomocy Niepełnosprawnym w Drawsku Pom. Młodzież kontynuowała zajęcia fotograficzne. Zabawa z obiektywem szerokokątnym, wykonywanie zdjęć efektem bokeh i nakładki na obiektyw.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 96
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye