gototopgototop
top
logo

BIIP


WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I REWITALIZACJI JEZIOR W SZCZECINKU PDF Drukuj Email

 28 września uczniowie klas 4 uczestniczyli w wycieczce zorganizowanej przez Panią Magdalenę Bącal-Holak. Uczniowie byli pod wspaniałą opieką swoich Pań Wychowawczyń i Pana Łukasza Zawiły.

Więcej…
 
Wizyta w Zakładzie Karnym w Wierzchowie PDF Drukuj Email

W dniu 25.09.2017 grupa młodzieży klas gimnazjalnych wraz z paniami: Joanną Skibińską i  Bożeną Zabawą udała się na wycieczkę do Zakładu Karnego w Wierzchowie w ramach działań profilaktyczno - wychowawczych.

Więcej…
 
RAJD PIESZY –ABC BEZPIECZNEGO WĘDROWANIA PDF Drukuj Email

 

Dnia 23.09.2017 r uczniowie z klas VII oraz II i III gimnazjum pod opieką nauczycieli oraz przewodników turystyki pieszej p. Jana Kalinowskiego i p. Wiesławy Gręziak wyruszyła w trasę rajdu pieszego. Tym razem nie dopisała pogoda, trasa była ciekawa, a uczestnicy rajdu tryskali energią i poczuciem humoru.

Więcej…
 
Debata społecznościowa. PDF Drukuj Email


21 września 2017 w Centrum Kultury uczniowie byli na spotkaniu z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, panem Adamem Bodnarem. Z wielką uwaga wysłuchali  niekorzystnych argumentów przyłączenia zadłużonej gminy Ostrowice do gminy Drawsko Pomorskie.

 
Alarm Przeciwpożarowy PDF Drukuj Email

 

26 września 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Próbny Alarm Przeciwpożarowy.

Więcej…
 
Projekt "Take a photo" PDF Drukuj Email

 

22 września 2017 r. uczestnicy międzynarodowego projektu edukacyjnego „Take a photo” realizowanego przez Orlik Drawsko Złocieniecka, odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim. Wypełnili szkołę mnóstwem pozytywnej energii, gwaru i zabawy.

Więcej…
 
Sprzątanie Świata 2017 PDF Drukuj Email

 

W dniu 22 września 2017 r w Szkole Podstawowej Nr. 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim odbyła się międzynarodowa Akcja Sprzątania Świata. W akcji udział wzięły klasy: 0 a, 0 b,1 a, 1 b, 1 c, 4 a, II c, II f, II g.   Łącznie sprzątało 130 uczniów pod opieką 6 nauczycieli wychowania fizycznego i 5 nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Więcej…
 
Wycieczka do zakładu krawieckiego PDF Drukuj EmailW dniu 19 września grupa uczniów uczestnicząca w zajęciach świetlicowych wraz z p. Violettą Katarzyńską wybrała się na wycieczkę do zakładu krawieckiego. Pani Halina Sinderman uśmiechem przywitała dzieci. Podczas wizyty zapoznała uczniów z różnymi rodzajami maszyn.

Więcej…
 
Skrzatusz 2017 PDF Drukuj Email

 Jak co roku, młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w dniu 16.09.2017r. w Diecezjalnym Spotkaniu Młodych w Skrzatuszu. Uroczystości rozpoczęły się od wniesienia Cudownej Piety Matki Bożej oraz powitania przez biskupa Edwarda Dajczaka. Tegorocznym  obchodom towarzyszył zespół ewangelizacyjny (znany naszym absolwentom) Full Power Spirit oraz Diakonia Muzyczna, które uświetniły cały program Uroczystości.

Więcej…
 
Srebrny medal dla Drawska Pom. w Sieradzu PDF Drukuj Email

 

Z dobrym wynikiem zaczęli swoje starty w turniejach po przerwie wakacyjnej karatecy z MUKS OYAMA z Drawska Pom.
9 września  2017 r. odbył się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Sieradza w Karate Kyokushin. W turnieju uczestniczyło 215 zawodników z 32 klubów z Polski, Rosji, Czech
i Niemiec. W turnieju uczestniczyły zawodnicy MUKS OYAMA reprezentujący także Szkołę Podstawową nr 2 w Drawsku Pom. zajmując w klasyfikacji drużynowej II miejsce.

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami PDF Drukuj Email

 

Spotkanie z Rodzicami - 14 września 2017 - godz. 16:30

 

Początek na Hali Sportowej,

następnie spotkania z wychowawcami w klasach.

 

Prosimy przynieść długopisy,

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 101
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye