gototopgototop
top
logo

BIIP


Światowy Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email

 

 

Światowy Dzień Życzliwości ustanowiony został w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych w odpowiedzi na wojnę Izraela z Egiptem. Jego idea tak się rozrosła, że z czasem zawitał aż do 180 krajów.

Więcej…
 
Spotkanie z Żołnierzem - kl. 0 PDF Drukuj Email

 

 

W ramach Dnia Preorientacji Zawodowej 24.11.2017r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z żołnierzem. Gościliśmy jednego z rodziców - starszego szeregowego pana Krzysztofa Haraszczuk. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca żołnierza, a także co robi żołnierz na poligonie.

Więcej…
 
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email

 

 

22.11.2017r. w ramach projektu „Starsi młodszym” grupa 0 A i 0 B obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia. Gimnazjalistki przygotowały dla oddziałów zerowych krótkie opowiadania i zabawy ruchowe.

Więcej…
 
Wycieczka do Komendy Policji PDF Drukuj Email

 

Dnia 22 listopada dzieci z kl. I a i I c pod opieką p. Violetty Katarzyńskiej wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pom.

Więcej…
 
Z wizytą w drawskiej bibliotece PDF Drukuj Email

 

17.11.2017r. uczniowie klasy 1a, 1b i 1c w ramach zajęć świetlicowych uczestniczyły w zajęciach w Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Drawsku Pomorskim.

Więcej…
 
Spotkanie uczniów klas pierwszych z żołnierzem PDF Drukuj Email

 

Piękne spotkanie – o polskiej  historii  i żołnierskiej służbie dla Polski opowiadał dzieciom z klas I emerytowany major pan Roman Kowalonek. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca polskich żołnierzy, jak wygląda życie w afgańskiej i irańskiej bazie oraz obejrzały prezentację multimedialną o życiu afgańskich dzieci.

Więcej…
 
„Tydzień Języka Niemieckiego” - 2017 PDF Drukuj Email

W dniach 13-17 listopada 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Drawsku Pomorskim uczestniczyli w projekcie edukacyjnym pod hasłem: „Tydzień Języka Niemieckiego”, w ramach którego zorganizowano szereg konkursów i rywalizacji na poszczególnych poziomach.

Więcej…
 
I miejsce w turnieju powiatów świdwińskiego i drawskiego PDF Drukuj Email

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt zajęła I miejsce w turnieju powiatów świdwińskiego i drawskiego, który odbył się 15grudnia 2017r. w Połczynie Zdroju.

W skład zespołu wchodzą:

Więcej…
 
"Śpiąca Królewna" PDF Drukuj Email

 

 

 21 listopada naszą szkołę odwiedzili licealiści, którzy przygotowali dla zerówek i klas pierwszych przedstawienie pt. "Śpiąca Królewna".

Więcej…
 
25. rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka PDF Drukuj Email

 

 

20 listopada przypada 25. rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka, i Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Ten dzień ma na celu uświadomienie dzieciom, iż mają swoje prawa i powinny wiedzieć, jak z nich korzystać, a dorosłym, że mają tych praw zawsze przestrzegać.

Więcej…
 
IX Przegląd Artystycznych Form Profilaktycznych PDF Drukuj Email

 16 listopada 2017 roku w Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim odbyło się podsumowanie IX Przeglądu Artystycznych Form Profilaktycznych dla młodzieży powiatu drawskiego. Konkurs pod patronatem Urzędu Gminy, Referatu Spraw Społecznych, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Szkoły Podstawowej Nr 2 im. A. Mickiewicza w Drawsku Pomorskim ma na celu popularyzację twórczej aktywizacji i edukacji dzieci i młodzieży w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 104
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye