gototopgototop
top
logo

BIIP


„Być sobą, ale dla innych” PDF Drukuj Email

 

 

Dzielenie się kreatywnością? To możliwe! Dziesięcioosobowa grupa dziewcząt z klas 2d i 4a spotyka się w każdy wtorek, aby wspólnie pracować na rzecz dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej.

Więcej…
 
Pogadanka nt. wandalizmu PDF Drukuj Email

 

W ramach zajęć profilaktycznych policjanci KPP rzecznik prasowy M. Zieliński i sierżant K. Żych, przeprowadzili pogadankę z uczniami na temat wandalizmu – umyślnego niszczenie bez wyraźnego powodu cudzego mienia.
Wandalizm jako przestępstwo albo wykroczenie jest przedmiotem zainteresowania prawa karnego i wykroczeń.

 
Zawody łucznicze klasy 7a PDF Drukuj Email

 

 

14.10.2017 Klasa 7a odebrała nagrodę zdobytą w konkursie „Take a photo” organizowanym przez Klub Sportowy Orliczek w ramach projektu Erasmus+. Uczniowie w niemal stuprocentowym składzie wzięli udział w drużynowych zawodach łuczniczych.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole PDF Drukuj Email

 

 
Ślubowanie Klas Pierwszych PDF Drukuj Email

W dniu 11 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych .
 „Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom” - takie przyrzeczenie składali pierwszoklasiści.

Więcej…
 
Szkoła pięknieje PDF Drukuj Email

 

Nasza szkoła pięknieje i jest coraz bardziej przyjazna najmłodszym.

 

 

 
XII Dzień Papieski PDF Drukuj Email

 „Idźmy naprzód z nadzieją” - pod takim hasłem obchodzony był w niedzielę 8.10.2017 XII Dzień Papieski. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas zbierali fundusze pieniężne po każdej Mszy Świętej przy Kościele Św. Pawła w Drawsku Pomorskim.

Więcej…
 
Wojewódzka Olimpiada Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin PDF Drukuj Email


Sukcesem zakończyli start w Wojewódzkiej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży zawodnicy drawskiego klubu karate MUKS OYAMA będący także uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pom. W minioną sobotę 30.09.2017 r. w Szczecinku nasi zawodnicy zdobyli łącznie 33 medale (15 złotych, 10 srebrnych, 8 brązowych).

Więcej…
 
NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ PDF Drukuj Email

 


Nasza szkoła bierze udział w programie „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Dzięki temu biblioteka szkolna otrzymała wsparcie finansowe na zakup książek dla uczniów klas gimnazjalnych. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie zaproponowali tytuły książek, które powinny znaleźć się w bibliotece. Teraz mogą już wypożyczać pierwsze nowości książkowe.

Więcej…
 
KONKURSY BIBLIOTECZNE PDF Drukuj Email


W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna organizuje różne konkursy i zaprasza uczniów do udziału w nich. Szczegółowe informacje na plakatach i w bibliotece szkolnej.

 

 


 
2 października Międzynarodowy Dzień bez Przemocy PDF Drukuj Email

 2 października Międzynarodowy Dzień bez Przemocy - święto  ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 15 czerwca 2006 roku.  Dzień bez przemocy kolejny raz obchodzony jako „Dzień sympatycznych zachowań”.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 101
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye