gototopgototop
top
logo

BIIP


Z Karwic do Drawska Pomorskiego – rajd pieszy 2017 r PDF Drukuj Email

 


W sobotę 21.10.2017r uczniowie z klas VII oraz II-III gimnazjum pod opieką nauczycieli oraz przewodników turystyki pieszej p. J. Kalinowskiego i p. Zdzisława Chudego wyruszyła w trasę rajdu pieszego pod hasłem: ,,Las naszym wspólnym dobrem’’.

Więcej…
 
KONKURSY PRZEDMIOTOWE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

 

Listy uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego (sporządzone na podstawie protokołów z etapu szkolnego).

 

 
Wizyta pierwszoklasistów w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email

 

24 października klasa Ic wraz z wychowawcą odwiedziła bibliotekę szkolną. Pierwszoklasiści z zainteresowaniem poznawali nowe miejsce.

Więcej…
 
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców 2017 PDF Drukuj Email

 

 

We wtorek 24.X.2017 r. w Kaliszu Pomorskim został rozegrany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawodnicy grali na boisku trawiastym 5+1 systemem „każdy z każdym”. W turnieju wzięło udział 7 zespołów, nasza drużyna rozegrała 6 spotkań po 12 minut.

Więcej…
 
Turniej Piłki Nożnej 2017 PDF Drukuj Email

 W poniedziałek – 23 października na Orliku w Parku Chopina rozegrany został  Turniej Piłki Nożnej.  Organizatorem zmagań piłkarskich był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim oraz Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie.

Więcej…
 
Agata Soroko - laureatką konkursu "Mój Kościół na Pomorzu" PDF Drukuj Email

 

 

Dnia 20.10.2017r. w kościele pw. Ducha Św. w Koszalinie odbył się finał XIV edycji konkursu diecezjalnego „Mój Kościół na Pomorzu”, gdzie zorganizowano wystawę prac konkursowych. Organizatorami konkursu byli: Wydział Katechetyczny Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej oraz Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie.

Więcej…
 
"Akademia szycia - prezent dla najmłodszych" PDF Drukuj Email

 We wrześniu rozpoczął się projekt edukacyjny "Akademia szycia - prezent dla najmłodszych" realizowany pod kierunkiem p. V. Katarzyńskiej i p. B. Zabawa.

Więcej…
 
MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE KYOKUSHIN PDF Drukuj Email

W minioną sobotę 21.10.2017 r. w Lublinie odbyły się 18 Mistrzostwa Polski Seniorów oraz Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. W imprezie wzięło udział 246 zawodników z 36 klubów. Uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pom. reprezentujące drawski klub MUKS OYAMA uczestniczyły w tych zawodach wraz z nauczycielem Andrzejem Tylką.

Więcej…
 
Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – 2 medale naszych uczennic


13 i 14 października odbyły się w Świnoujściu XXXI Mistrzostwa Europy Kyokushin z udziałem 412 zawodników z 24 krajów, walczących w 37 kategoriach wagowych kumite i kata: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików. 2 medale z zawodów przywiozły zawodniczki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego OYAMA będący uczennicami Skoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pom.

Więcej…
 
Doradztwo zawodowe - żołnierz PDF Drukuj Email

 

W  ramach zajęć z Doradztwa Zawodowego gościliśmy w Szkole Podstawowej  nr 2 emerytowanego majora pana Romana Kowalonka, który opowiadał o swojej służbie wojskowej w Afganistanie i Iraku.

Więcej…
 
Bajki w przedszkolu PDF Drukuj Email


Uczennice z klasy III f (Zuzanna Bejda, Patrycja Brzyska, Magdalena Dudek, Michalina Gołyńska, Patrycja Smolich i Natalia Wrona) wraz z opiekunem p. Dorotą Schwalbe biorą udział w całorocznej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. W dniu 19.10.2017 r. gimnazjalistki odwiedziły dzieci z oddziałów przedszkolnych znajdujących się w naszej szkole.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 101
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye