gototopgototop
top
logo

BIIP


Misie ratownisie PDF Drukuj Email

 

W klasach pierwszych odbyła się akcja zbierania nowych i używanych maskotek. Celem przedsięwzięcia było zebranie jak największej ilości pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach, kolizjach drogowych i pożarach. Misie będą wręczane dzieciom przez służby ratunkowe.

Więcej…
 
I miejsce w turnieju powiatów świdwińskiego i drawskiego 2017 PDF Drukuj Email

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt zajęła I miejsce w turnieju powiatów świdwińskiego i drawskiego. Zawody odbyły się 14.12.17r. w Połczynie Zdroju.
W skład drużyny wchodzą:

Więcej…
 
Pokaz i warsztaty ratownictwa medycznego PDF Drukuj Email

 



W minionym tygodniu naszą szkołę odwiedzili strażacy z KP PSP w Drawsku Pomorskim, którzy przeprowadzili pokaz i warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Strażacy zapoznali uczniów z podstawowymi czynnościami w zakresie pomocy przedlekarskiej – oceną sytuacji i zabezpieczenia miejsca wypadku, oceną poszkodowanego i kontrolą czynności życiowych, wezwaniem pomocy, podstawami podtrzymywania życia (resuscytacja, reanimacja) i niedopuszczeniu do powstania dalszych powikłań do czasu przybycia lekarza lub karetki pogotowia ratunkowego.

Więcej…
 
Wycieczka klas III gimnazjum do Szczecina PDF Drukuj Email

 

W grudniu odbyła się wycieczka edukacyjna do Szczecina na Wydział Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczniowie pod opieką organizatora Pani Magdaleny Bącal-Holak oraz Pań Dagmary Lebiedź i Urszuli Sobczyk wzięli udział w wykładach oraz zajęciach warsztatowych o tematyce biologicznej.

Więcej…
 
Koncert Bożonarodzeniowy 2017 PDF Drukuj Email

14 grudnia 2017 roku odbył się w SP Nr 2 w Drawsku Pomorskim przepiękny i bajkowy „Koncert Bożonarodzeniowy”. Hala sportowa naszej szkoły była wypełniona po brzegi. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice. Można było podziwiać występy młodych aktorów, solistów, a nawet całych zespołów klasowych w repertuarze świątecznym.

Więcej…
 
Pieczenie pierników w PDDS w Drawsku Pomorskim PDF Drukuj Email

 

 

13. 12. 2017r. na zaproszenie Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy w Drawsku Pomorskim uczniowie z klasy 1 a wraz z wychowawcą Agnieszką Wardęga udali się na zajęcia kulinarne, których celem było dekorowanie świątecznych pierników.

Więcej…
 
KOLEJNE NOWOŚCI KSIĄŻKOWE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ PDF Drukuj Email


Biblioteka szkolna otrzymała fundusze z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup lektur szkolnych i literatury młodzieżowej dla uczniów z klas gimnazjalnych. Dzięki temu zakupiono wiele książek o tematyce obyczajowej, przygodowej i fantastycznej. Serdecznie zapraszamy uczniów do biblioteki szkolnej. W czasie przerwy świątecznej możecie miło spędzić wolny czas czytając ciekawą książkę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej zamieszczamy tytuły kolejnych nowości.

 

WYKAZ NOWOŚCI

 
Warto polubić chemię - 2017 PDF Drukuj Email

8 grudnia 2017 roku klasę 7a na lekcji chemii odwiedzili uczniowie z klasy 2a –członkowie koła chemicznego „Młody Chemik”, które funkcjonuje pod opieką pani H. Sitarz. Młodzi chemicy zaprezentowali doświadczenia:

Więcej…
 
Charytatywny Turniej Mikołajkowy PDF Drukuj Email



8 grudnia w naszej szkole odbył się Charytatywny Turniej Mikołajkowy. Program turnieju był bardzo bogaty i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Również najmłodsi mieli zorganizowane różnorodne konkurencje sportowe oraz zabawy. Natomiast starsi uczestnicy turnieju rozgrywali mecze piłki siatkowej.

Więcej…
 
Adwentowe Czuwanie Młodych - 2017 PDF Drukuj Email

 



O tym, że przy Bogu można przysiąść i, niekoniecznie wiele mówiąc, doświadczyć Jego bliskości, przekonała się młodzież z naszej szkoły na Adwentowym Czuwaniu Młodych, które odbyło się 8 grudnia 2017 w Złocieńcu.

Więcej…
 
Wycieczka do Wrocławia - 2017 PDF Drukuj Email

 

6 i 7 grudnia br. uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce we Wrocławiu. Podczas pobytu zwiedzili z przewodnikiem najważniejsze zabytki miasta. Poznali tajemnice wody i życia w niej w Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie HYDROPOLIS.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 104
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye