gototopgototop
top
logo

BIIP


Narodowe Święto Niepodległości - kl. 0b PDF Drukuj Email

 

 

9 listopada 2017 roku grupa 0 "B" przygotowała wystep z okazji Dnia Niepodleglosci. W uroczystości brały udział dzieci 6-letnie, które pięknie recytowały wiersze o tematyce patriotycznej. Nie zabrakło także hymnu państwowego.

Więcej…
 
SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email

 


6 listopada odbyło się spotkanie uczennic z klasy III f, biorących udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” z dziećmi w Przedszkolu przy ul. Chrobrego.

Więcej…
 
GŁOŚNE CZYTANIE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ PDF Drukuj Email

 


W naszej bibliotece, w czasie przerw, uczniowie mogą słuchać fragmentów książek czytanych przez nauczyciela bibliotekarza w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. W dniu 7.11.2017 r. do biblioteki zaproszono uczniów z klas czwartych.

Więcej…
 
Wizyta bp. Krzysztofa Włodarczyka PDF Drukuj Email

5 listopada 2017 roku bp. Krzysztof Włodarczyk odwiedził naszą szkołę i spotkał się z uczniami.

 

 
Komunikat w sprawie Warsztatów pisania wniosków Erasmus Plus PDF Drukuj Email

KOMUNIKAT

Jak pozyskać dotację z programu ERASMUS+


Praktyczne warsztaty z pisania wniosków i tworzenia projektów dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedszkoli.

Już 2 lutego i 21 marca 2018 r. mijają najbliższe terminy składania wniosków z programu Erasmus + przez szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, na dofinansowanie w ramach akcji "Mobilność osób w dziedzinie kształcenia i szkolenia ", "Partnerstwa strategiczne" z sektora Edukacja szkolna oraz Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Więcej…
 
Pierwszoklasiści na tropie przyrody PDF Drukuj Email02.11.2017 r. uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami udali się do Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, gdzie poznawali otaczający ich świat fauny i flory, wzbogacili wiedzę w zakresie ekologii oraz poznali tajemnice wody i lasu.

Więcej…
 
Dynia - konkurs w klasach pierwszych PDF Drukuj EmailNieodłącznym elementem Halloween jest dynia.  W klasach pierwszych został ogłoszony konkurs na najbardziej pomysłową Dynię Halloween. Udział w konkursie wzięły dzieci z w/w klas wraz ze swoimi rodzicami.

Więcej…
 
VII edycja Międzypowiatowego Turnieju Tańca Osób Niepełnosprawnych PDF Drukuj Email

 Stowarzyszenie "Filar" oraz Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy Ośrodek Rehabilitacyjno-Kulturalny w Drawsku Pomorskim byli organizatorami siódmej edycji Międzypowiatowego Turnieju Tańca Osób Niepełnosprawnych. Impreza, w której udział wzięło dwanaście ośrodków samopomocy z terenu województwa zachodniopomorskiego – odbyła się w czwartek (26 października) w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Drawsku Pomorskim.

Więcej…
 
WSPÓLNE CZYTANIE PDF Drukuj Email

 

 

W dniu 30 października uczniowie klas trzecich gimnazjalnych spotkali się na sali gimnastycznej. Celem spotkania było wspólne, ciche czytanie ulubionej książki.

Więcej…
 
Wycieczki do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej PDF Drukuj Email

 


W dniu 26.10.2017r. uczniowie z klas IV c i VII b pod opieką p. D. Schwalbe, p. B. Kusiak i p. A. Gudziejewskiej wybrali się na wycieczkę do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Drawsku Pomorskim.

Więcej…
 
Apel szkolny - 27 października 2017 PDF Drukuj Email
W dniu 27 października 2017r. odbył się pierwszy apel w tym roku szkolnym. Pani Dyrektor Małgorzata Zawiła przypomniała regulamin szkoły i ogłosiła ważne komunikaty oraz wręczyła wyróżnienia:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 101
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye