gototopgototop
top
logo

BIIP


Rekrutacja 2018 / 2019 PDF Drukuj Email

 

INFORMACJA

 

W zakładce  REKRUTACJA 2018 / 2019 dostępne są wszystkie niezbędne dokumenty związane z rekrutacją do naszej szkoły.

 
Bal karnawałowy 2018 PDF Drukuj Email

 W piątek 12.01.2018 roku, tuż przed feriami zimowymi, sala gimnastyczna w naszej szkole zamieniła się w salę balową. Uczniowie przebrani w kolorowe stroje aktywnie uczestniczyli w zaplanowanych zabawach.

Więcej…
 
Gala Nauki i Sportu - 1 semestr PDF Drukuj Email

 12 stycznia 2018 po raz kolejny odbyła się uroczysta Gala Nauki i Sportu, podczas której uczniowie wyróżniający się w nauce i sporcie otrzymali Stypendia Burmistrza.

Więcej…
 
Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską PDF Drukuj Email

 

 

10 stycznia 2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z Sędzią Anną Marią Wesołowską. 

 
Chemia wokół nas - konkurs chemiczny 2018 PDF Drukuj Email

 10 stycznia 2018 roku rozstrzygnięty został konkurs chemiczny dla klas II. Celem przedsięwzięcia było poszerzenie wiedzy chemicznej uczniów gimnazjum.

Więcej…
 
"Hej kolęda, kolęda" PDF Drukuj Email


08.01.2018r. uczniowie klasy III d (oddział gimnazjum) wraz wychowawcą Joanną Skibińską udali się do Przedszkola przy ul. Obrońców Westerplatte, by wspólnie z przedszkolakami kolędować.

Więcej…
 
Orszak Trzech Króli 2018 PDF Drukuj Email

 

6 stycznia 2018r. po raz kolejny współorganizatorami Orszaku Trzech Króli w Drawsku Pomorskim byli: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim wspólnie z Parafią Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa oraz Parafią pod wezwaniem Świętego Pawła Apostoła. Kolorowy orszak przemaszerował ulicami naszego miasta, śpiewając kolędy, z Pl. Konstytucji do placu przed Szkołą Podstawową nr 2 w Drawsku Pomorskim. Tam rozegrała się scenka, w której diabły, namawiały ludzi do czynienia zła. Z pomocą przyszły jednak anioły, które czarty przepędziły. I tak dobro zwyciężyło. Następnie trzej królowie wręczyli dary i złożyli pokłon rodzinie świętej.

Więcej…
 
21 grudnia 2017 - Apel szkolny PDF Drukuj Email

 21 grudnia 2017 r. odbył się apel szkolny. Uczniowie zostali wyróżnienie za swoją działalność i sukcesy.

Więcej…
 
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PDF Drukuj Email


W dniu 21.12.2017 r. gimnazjalistki z klasy III f wraz z p. Dorotą Schwalbe kolejny raz odwiedziły dzieci w Przedszkolu przy ul. Chrobrego. Tym razem przeczytały im bajkę pt. „Święta z Kubusiem Puchatkiem”. Nie zabrakło również rozmów na temat treści bajki i zbliżających się świąt, a także wspólnej zabawy przy świątecznych utworach.

Więcej…
 
Jasełka w wykonaniu oddziału przedszkolnego PDF Drukuj Email

 
Święta z Kubusiem Puchatkiem PDF Drukuj Email

 


W dniu 18.12.2017 r. uczennice z grupy czytelniczej wraz z opiekunem p. Dorotą Schwalbe odwiedziły dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 104
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye