gototopgototop
top
logo

BIIP


Andrzejki - kl. 1b PDF Drukuj Email

 

29 listopada uczniowie klasy 1b przenieśli się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci przypominały andrzejkowe obrzędy ludowe, przepowiadały sobie przyszłość – tę bliską i tę daleką - andrzejkowymi sercami, magicznymi kubeczkami,  układały buty i  wróżyły.

Więcej…
 
Serce za odwagę PDF Drukuj Email


W grudniu uczniowie klasy Ic i Ia wraz z wychowawczyniami wzięli udział w akcji „Serce za odwagę”, której celem było przygotowanie kartek świątecznych dla kombatantów i żołnierzy Podziemia Niepodległościowego z wielu miast w Polsce.

Więcej…
 
Happening „Białej wstążeczki” PDF Drukuj Email

 

 

Przemoc jest przestępstwem. Nawet po wielu latach możesz szukać pomocy.
Nigdy nie jest za późno, aby powiedzieć NIE.
W dniu 1grudnia 2017 młodzież uczestniczyła w happeningu „Białej wstążeczki”
- symbolu przeciwdziałania przemocy stosowanej przez mężczyzn wobec kobiet.

 
Turnieju Miast Województwa Zachodniopomorskiego - grudzień 2017 PDF Drukuj Email

 W dniach 1-2.12.2017r. drużyna piłki ręcznej dziewcząt brała udział w corocznym Turnieju Miast Województwa Zachodniopomorskiego. Inauguracja imprezy odbyła się w Dobrzanach.

Więcej…
 
Wycieczka do fabryki bombek PDF Drukuj Email

 Dnia 28.11.2017 r. uczniowie klasy 1a i grupy przedszkolnej  0b wraz z wychowawcami byli na wycieczce w Fabryce Bombek TESTPOL w Nacławiu. Celem wyjazdu było zwiedzanie fabryki, w której produkcja bombek odbywa się ręcznie, a także zapoznanie z procesem powstawania ozdób choinkowych. Uczniowie poznali cały proces tworzenia bombki, od szklanej rurki do gotowego produktu, który widzimy na sklepowych półkach.

Więcej…
 
UWAGA KONKURS!!! PDF Drukuj Email

Dzień dobry, w związku z trwającym konkursem w którym nasza gmina może wygrać czujnik powietrza uprzejmie proszę o powiadomienie wszystkich nauczycieli oraz uczniów o trwającym konkursie i prośbie o głosowanie na naszą gminę.

Więcej…
 
Zapałka nie ogrzeje PDF Drukuj Email

 

 

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas od 29 pażdziernika do 26 listopada 2017r.uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii „Zapałka nie ogrzeje”. Uczniowie współpracowali z parafią Św. Pawła sprzedając zapałki po każdej niedzielnej Mszy Świętej, a także na cmentarzu komunalnym w dniu Wszystkich Świętych.

Więcej…
 
Wizyta Pani Dentystki PDF Drukuj Email

 

 

W dniu 23.11.2017r. uczniów klasy 1b odwiedziła pani lek. dent. Karina Jankowiak-Szkwarek z asystentką. Na początku spotkania pani dentystka opowiedziała dzieciom, co należy robić, by mieć piękne i zdrowe zęby. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem segregowali produkty, wskazywali, które są zdrowe dla zębów oraz które im szkodzą.

Więcej…
 
Światowy Dzień Życzliwości PDF Drukuj Email

 

 

Światowy Dzień Życzliwości ustanowiony został w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych w odpowiedzi na wojnę Izraela z Egiptem. Jego idea tak się rozrosła, że z czasem zawitał aż do 180 krajów.

Więcej…
 
Spotkanie z Żołnierzem - kl. 0 PDF Drukuj Email

 

 

W ramach Dnia Preorientacji Zawodowej 24.11.2017r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z żołnierzem. Gościliśmy jednego z rodziców - starszego szeregowego pana Krzysztofa Haraszczuk. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, na czym polega praca żołnierza, a także co robi żołnierz na poligonie.

Więcej…
 
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email

 

 

22.11.2017r. w ramach projektu „Starsi młodszym” grupa 0 A i 0 B obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia. Gimnazjalistki przygotowały dla oddziałów zerowych krótkie opowiadania i zabawy ruchowe.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 101
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye