gototopgototop
top
logo

BIIP


Orszak Trzech Króli 2018 PDF Drukuj Email

 

6 stycznia 2018r. po raz kolejny współorganizatorami Orszaku Trzech Króli w Drawsku Pomorskim byli: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim wspólnie z Parafią Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa oraz Parafią pod wezwaniem Świętego Pawła Apostoła. Kolorowy orszak przemaszerował ulicami naszego miasta, śpiewając kolędy, z Pl. Konstytucji do placu przed Szkołą Podstawową nr 2 w Drawsku Pomorskim. Tam rozegrała się scenka, w której diabły, namawiały ludzi do czynienia zła. Z pomocą przyszły jednak anioły, które czarty przepędziły. I tak dobro zwyciężyło. Następnie trzej królowie wręczyli dary i złożyli pokłon rodzinie świętej.

Więcej…
 
21 grudnia 2017 - Apel szkolny PDF Drukuj Email

 21 grudnia 2017 r. odbył się apel szkolny. Uczniowie zostali wyróżnienie za swoją działalność i sukcesy.

Więcej…
 
PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PDF Drukuj Email


W dniu 21.12.2017 r. gimnazjalistki z klasy III f wraz z p. Dorotą Schwalbe kolejny raz odwiedziły dzieci w Przedszkolu przy ul. Chrobrego. Tym razem przeczytały im bajkę pt. „Święta z Kubusiem Puchatkiem”. Nie zabrakło również rozmów na temat treści bajki i zbliżających się świąt, a także wspólnej zabawy przy świątecznych utworach.

Więcej…
 
Jasełka w wykonaniu oddziału przedszkolnego PDF Drukuj Email

 
Święta z Kubusiem Puchatkiem PDF Drukuj Email

 


W dniu 18.12.2017 r. uczennice z grupy czytelniczej wraz z opiekunem p. Dorotą Schwalbe odwiedziły dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w naszej szkole.

Więcej…
 
Misie ratownisie PDF Drukuj Email

 

W klasach pierwszych odbyła się akcja zbierania nowych i używanych maskotek. Celem przedsięwzięcia było zebranie jak największej ilości pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach, kolizjach drogowych i pożarach. Misie będą wręczane dzieciom przez służby ratunkowe.

Więcej…
 
I miejsce w turnieju powiatów świdwińskiego i drawskiego 2017 PDF Drukuj Email

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt zajęła I miejsce w turnieju powiatów świdwińskiego i drawskiego. Zawody odbyły się 14.12.17r. w Połczynie Zdroju.
W skład drużyny wchodzą:

Więcej…
 
Pokaz i warsztaty ratownictwa medycznego PDF Drukuj Email

 W minionym tygodniu naszą szkołę odwiedzili strażacy z KP PSP w Drawsku Pomorskim, którzy przeprowadzili pokaz i warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Strażacy zapoznali uczniów z podstawowymi czynnościami w zakresie pomocy przedlekarskiej – oceną sytuacji i zabezpieczenia miejsca wypadku, oceną poszkodowanego i kontrolą czynności życiowych, wezwaniem pomocy, podstawami podtrzymywania życia (resuscytacja, reanimacja) i niedopuszczeniu do powstania dalszych powikłań do czasu przybycia lekarza lub karetki pogotowia ratunkowego.

Więcej…
 
Wycieczka klas III gimnazjum do Szczecina PDF Drukuj Email

 

W grudniu odbyła się wycieczka edukacyjna do Szczecina na Wydział Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczniowie pod opieką organizatora Pani Magdaleny Bącal-Holak oraz Pań Dagmary Lebiedź i Urszuli Sobczyk wzięli udział w wykładach oraz zajęciach warsztatowych o tematyce biologicznej.

Więcej…
 
Koncert Bożonarodzeniowy 2017 PDF Drukuj Email

14 grudnia 2017 roku odbył się w SP Nr 2 w Drawsku Pomorskim przepiękny i bajkowy „Koncert Bożonarodzeniowy”. Hala sportowa naszej szkoły była wypełniona po brzegi. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, nauczyciele i rodzice. Można było podziwiać występy młodych aktorów, solistów, a nawet całych zespołów klasowych w repertuarze świątecznym.

Więcej…
 
Pieczenie pierników w PDDS w Drawsku Pomorskim PDF Drukuj Email

 

 

13. 12. 2017r. na zaproszenie Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy w Drawsku Pomorskim uczniowie z klasy 1 a wraz z wychowawcą Agnieszką Wardęga udali się na zajęcia kulinarne, których celem było dekorowanie świątecznych pierników.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 103
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye