gototopgototop
top
logo

BIIP


Turniej Polsko - Kandyjski PDF Drukuj Email

6 lutego 2017 roku na zakończenie współpracy z obecnie przebywającym Kontyngentem Kandyjskim odbył się w naszym gimnazjum Turniej Polsko - Kandyjski. Składał się on z 2 części: wiedza i sport. 

Więcej…
 
WYCIECZKA NA BASEN DO KOSZALINA PDF Drukuj EmailW dniu 25.01.2017. grupa młodzieży z naszego gimnazjum wybrała się na basen do Koszalina. Na wszystkich uczestników czekała miła zabawa. Zjeżdżalnie, m. in. „Cebula” i „Turbo” cieszyły się niezwykłą popularnością i młodzież z chęcią korzystała z tych form odpoczynku.

Więcej…
 
Mamy Mistrza Krzyżówek i Łamigłówek Matematycznych PDF Drukuj Email

W VIII edycji konkursu na szkolnego mistrza krzyżówek i łamigłówek matematycznych wzięło udział 21 uczniów naszego gimnazjum. Konkurs trwał od 7 listopada 2016 roku przez dziesięć tygodni.

Więcej…
 
Warsztaty nt. Dyskryminacji PDF Drukuj Email

25 stycznia 2017 gimnazjaliści wzięli udział w zajęciach warsztatowych przeprowadzonych przez asp. KPP Drawsko Pomorskie, panią Agnieszką Waszczyk nt. „Dyskryminacja”.

Więcej…
 
Turniej Chemiczny PDF Drukuj Email

Dnia 16.01.2017 roku uczniowie klas III wzięli udział w Szkolnym Turnieju Wiedzy Chemicznej zorganizowanym przez p. H. Sitarz. Celem konkursu było budzenie zainteresowań chemią poprzez zabawę, doskonalenie umiejętności współpracy w grupie, rozwijanie uzdolnień chemicznych i mobilizowanie do pracy poprzez rywalizację.

Więcej…
 
Żołnierze Kanadyjscy uczą nas angielskiego PDF Drukuj Email

 

 Dnia 18 stycznia 2017 nasza szkoła, w ramach stałej współpracy, gościła grupę żołnierzy armii kanadyjskiej. Żołnierze przygotowali prezentacje dla wybranych klas na temat swojej ojczyzny, współpracy z Polakami w ramach NATO oraz obecnie odbywających się ćwiczeń w rejonie Poligonu Drawskiego.

Więcej…
 
25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PDF Drukuj EmailDobiegł końca 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Drawsku Pomorskim. Drawski sztab WOŚP zlokalizowany w Ośrodku Kultury informował, że zebrał 32 638,60 złotych.

Więcej…
 
KARNAWAŁ 2017 PDF Drukuj Email


W dniu 12 stycznia w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

 
SPOTKAJMY SIĘ W ŚRÓDZIEMIU - konkurs czytelniczy PDF Drukuj Email


W dniu 11 stycznia odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy zorganizowany przez p. Dorotę Schwalbe. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością trzech części książki J. R. R. Tolkiena pt. „Władca Pierścieni”. Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe.

 
Konkurs profilaktyczny PDF Drukuj Email

10.01.2017r. w Centrum Kultury im. E. Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim odbył się I EDYCJA POWIATOWEGO PRZEGLĄDU FORM ARTYSTYCZNYCH  2016/2017 w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” Głównym celem „Przeglądu Form Artystycznych” jest popularyzacja treści profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania używania substancji psychoaktywnych przez osoby młode z wykorzystaniem artystycznych form przekazu. Nasza szkoła przystąpiła do programu przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pomorskim.

Więcej…
 
Orszak Trzech Króli 2017 PDF Drukuj Email


Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 96
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye