gototopgototop
top
logo

BIIP


NOWOŚCI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ PDF Drukuj Email

 


Nasza szkoła bierze udział w programie „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Dzięki temu biblioteka szkolna otrzymała wsparcie finansowe na zakup książek dla uczniów klas gimnazjalnych. W ubiegłym roku szkolnym uczniowie zaproponowali tytuły książek, które powinny znaleźć się w bibliotece. Teraz mogą już wypożyczać pierwsze nowości książkowe.

Więcej…
 
KONKURSY BIBLIOTECZNE PDF Drukuj Email


W październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji biblioteka szkolna organizuje różne konkursy i zaprasza uczniów do udziału w nich. Szczegółowe informacje na plakatach i w bibliotece szkolnej.

 

 


 
2 października Międzynarodowy Dzień bez Przemocy PDF Drukuj Email

 2 października Międzynarodowy Dzień bez Przemocy - święto  ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 15 czerwca 2006 roku.  Dzień bez przemocy kolejny raz obchodzony jako „Dzień sympatycznych zachowań”.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ I REWITALIZACJI JEZIOR W SZCZECINKU PDF Drukuj Email

 28 września uczniowie klas 4 uczestniczyli w wycieczce zorganizowanej przez Panią Magdalenę Bącal-Holak. Uczniowie byli pod wspaniałą opieką swoich Pań Wychowawczyń i Pana Łukasza Zawiły.

Więcej…
 
Wizyta w Zakładzie Karnym w Wierzchowie PDF Drukuj Email

W dniu 25.09.2017 grupa młodzieży klas gimnazjalnych wraz z paniami: Joanną Skibińską i  Bożeną Zabawą udała się na wycieczkę do Zakładu Karnego w Wierzchowie w ramach działań profilaktyczno - wychowawczych.

Więcej…
 
RAJD PIESZY –ABC BEZPIECZNEGO WĘDROWANIA PDF Drukuj Email

 

Dnia 23.09.2017 r uczniowie z klas VII oraz II i III gimnazjum pod opieką nauczycieli oraz przewodników turystyki pieszej p. Jana Kalinowskiego i p. Wiesławy Gręziak wyruszyła w trasę rajdu pieszego. Tym razem nie dopisała pogoda, trasa była ciekawa, a uczestnicy rajdu tryskali energią i poczuciem humoru.

Więcej…
 
Debata społecznościowa. PDF Drukuj Email


21 września 2017 w Centrum Kultury uczniowie byli na spotkaniu z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, panem Adamem Bodnarem. Z wielką uwaga wysłuchali  niekorzystnych argumentów przyłączenia zadłużonej gminy Ostrowice do gminy Drawsko Pomorskie.

 
Alarm Przeciwpożarowy PDF Drukuj Email

 

26 września 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Próbny Alarm Przeciwpożarowy.

Więcej…
 
Projekt "Take a photo" PDF Drukuj Email

 

22 września 2017 r. uczestnicy międzynarodowego projektu edukacyjnego „Take a photo” realizowanego przez Orlik Drawsko Złocieniecka, odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim. Wypełnili szkołę mnóstwem pozytywnej energii, gwaru i zabawy.

Więcej…
 
Sprzątanie Świata 2017 PDF Drukuj Email

 

W dniu 22 września 2017 r w Szkole Podstawowej Nr. 2 im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim odbyła się międzynarodowa Akcja Sprzątania Świata. W akcji udział wzięły klasy: 0 a, 0 b,1 a, 1 b, 1 c, 4 a, II c, II f, II g.   Łącznie sprzątało 130 uczniów pod opieką 6 nauczycieli wychowania fizycznego i 5 nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Więcej…
 
Wycieczka do zakładu krawieckiego PDF Drukuj EmailW dniu 19 września grupa uczniów uczestnicząca w zajęciach świetlicowych wraz z p. Violettą Katarzyńską wybrała się na wycieczkę do zakładu krawieckiego. Pani Halina Sinderman uśmiechem przywitała dzieci. Podczas wizyty zapoznała uczniów z różnymi rodzajami maszyn.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 104
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye