gototopgototop
top
logo

BIIP


Zdrowa młodzież – zdrowa Europa PDF Drukuj Email
W ramach Programu Comenius „Uczenie się przez całe życie” grupa uczniów Gimnazjum im. A. Mickiewicza z Drawska Pomorskiego udała się 02.03.2010 z tygodniowa wizytą  do partnerskiej szkoły w Budapeszcie.
W spotkaniu pod hasłem „Zdrowie w połączeniu z kulturą” uczestniczyły szkoły z Węgier, Austrii, Łotwy, Litwy, Niemiec i Polski. Celem wizyty  było zapoznanie  się z narodowymi pieśniami i tańcami partnerskich krajów oraz dyskusja na temat roli tańca i muzyki w zdrowym trybie życia. W trakcie pobytu uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi zabytkami Budapesztu, brali udział w warsztatach artystycznych i zabawach integracyjnych.
Uczestnicy spotkania byli zachwyceni występami grupy polskiej młodzieży w składzie: Jagoda Korczyńska, Lidia Wiska, Michał Bułczyński i Piotr  Wiśniewski pod opieką Jadwigi Mikołajczyk i  Agnieszki Łuczak.
Możliwość spotkania  młodzieży z różnych krajów Unii Europejskiej zaowocowała poznaniem wielu kultur i języków.


 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye