gototopgototop
top
logo

BIIP


Wizyta w Norwegii PDF Drukuj Email

Kolejna tegoroczna wizyta partnerska miała miejsce w dniach 31.03- 04.04. 2014 w Lokenasen w Norwegii, uroczym miasteczku położonym niedaleko Oslo. Uczniowie gościli w przepięknej nowoczesnej szkole. Uczestnicy spotkania zapoznali się z systemem kształcenia i opieki nad uczniami w Norwegii. Podziwiali nowoczesną infrastrukturę szkoły, obiekty i urządzenia sportowe.

 

Wizyta przebiegała pod szeroko pojętym hasłem „Buty”.  Uczniowie przygotowali prezentację na temat historii butów w Polsce i zaprezentowali ją na seminarium w szkole norweskiej. W trakcie wizyty uczniowie uczestniczyli w warsztatach zajęciowych, efektem były zaprojektowane i ozdobione różnorodnymi materiałami buty.

Uczestnicy spotkania zwiedzali Oslo, poznali elementy kultury Wikingów , odwiedzili muzeum, uczestniczyli w spotkaniu z władzami lokalnymi, poznali codzienne życie swoich rówieśników. Spotkanie w  Norwegii było sprawdzianem  umiejętności  praktycznego porozumiewania się w języku angielskim. Uczniowie wykazali się wysokimi kompetencjami językowymi. Przygotowanie i realizacja zadań wymagała od nich twórczej postawy, umiejętności weryfikowania wiadomości, poszukiwania treści w różnych źródłach wiedzy.

Każde kolejne spotkanie pokazuje, że polscy uczniowie nie odbiegają w żaden sposób od swoich europejskich rówieśników. Wszystkie wypracowane rezultaty i produkty maja wzorcową formę, są poprawne pod względem merytorycznym, tworzone przy użyciu nowoczesnych technik. Wszystkie działania w wykonaniu polskich uczniów przyjmowane są z ogromnym podziwem pozostałych uczestników spotkań partnerskich. Takich osiągnięć nie da się oczywiście zrealizować bez zaangażowania i koordynacji nauczycieli pracujących w projekcie.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye