gototopgototop
top
logo

BIIP


Comenius 2013-2015


"Przeszłość i przyszłość" w Bułgarii PDF Drukuj Email

Kolejnym, ostatnim już spotkaniem realizującym program Partnerskiego Projektu Szkól Comenius 2013-105   były odwiedziny uczestników projektu w bułgarskiej szkole: Prirodomatematicheska Gimnazia „Ivan Vazov” w Dobrich. Spotkanie trwało od 27 kwietnia do 1 maja br. I przebiegało pod hasłem: „Przeszłość i przyszłość”.

Więcej…
 
Spotkanie w Turcji PDF Drukuj Email

Dobiega końca realizacja dwuletniego Partnerskiego Projektu Szkół „Comenius” 2013-2015. W projekcie uczestniczyło 6 szkół z: Polski, Bułgarii, Grecji, Norwegii, Niemiec i Turcji. Działania projektu przebiegały pod hasłem: „Ulice Europy”. W dniach od 23 do 27  lutego br. delegacja uczniów i nauczycieli z Gimnazjum uczestniczyła w partnerskim spotkaniu w tureckiej szkole: Ozel Yesilvadi Anafen Ortaokulu  w Stambule, w Turcji.

Więcej…
 
Z wizytą w Finowfurt w Niemczech PDF Drukuj Email

W dniach od 13 do 17 października 2014 r. uczniowie i nauczyciele z z naszej szkoły przebywali w Oberschule w Finowfurt w Niemczech. Wizyta była kontynuacją realizacji działań w ramach partnerskiego Projektu Szkół Comenius – edycja 2013 „Ulice Europy”.

Więcej…
 
Wizyta w Norwegii PDF Drukuj Email

Kolejna tegoroczna wizyta partnerska miała miejsce w dniach 31.03- 04.04. 2014 w Lokenasen w Norwegii, uroczym miasteczku położonym niedaleko Oslo. Uczniowie gościli w przepięknej nowoczesnej szkole. Uczestnicy spotkania zapoznali się z systemem kształcenia i opieki nad uczniami w Norwegii. Podziwiali nowoczesną infrastrukturę szkoły, obiekty i urządzenia sportowe.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye