gototopgototop
top
logo

BIIP


COMENIUS 2011 - 2013


21.10.2011 - pokaz łucznika PDF Drukuj Email

 
Pokaz artystyczny uczniów PDF Drukuj Email

Pokaz artystyczny uczniów połączony ze spotkaniem grupy partnerskiej szkół z Polski, Litwy, Łotwy i Turcji realizującyej Wielostronny Partnerski Projekt Szkół w programie Comenius.

 
19 października - wieczór dyskotekowy PDF Drukuj Email

W dniu 19.10.2011 r. Samorząd Uczniowski pod opieką p. D. Schwalbe, p. A. Gudziejewskiej i p. B. Klimczak zorganizował dyskotekę integracyjną pod hasłem „Lata 60-te”. Wzięli w niej udział uczniowie z naszej szkoły, a także uczniowie z Litwy, Łotwy i Turcji goszczący u nas w ramach projektu Comenius. Licznie przybyła młodzież świetnie bawiła się w rytm dyskotekowych przebojów, a także przebojów z lat 60-tych. Uczniowie przebrani byli w stroje z lat 60-tych, dzięki czemu przypomnieliśmy sobie, jak ubierano się w tych czasach.
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje P. Krymowskiemu, M. Wójcikowi i P. Wójcikowi za wspaniałą muzykę w czasie dyskoteki.

Tak się bawiliśmy

 
Witamy gości z Turcji i Litwy PDF Drukuj Email
Dziś w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim  wielkie wydarzenie – witamy uczniów i nauczycieli ze szkół z Turcji, z Litwy i Łotwy. O godzinie 5 :00 rano uczniowie i rodzice serdecznie przyjęli do swoich domów gości z Turcji, którzy po ponad 12 godzinnej podróży z Ankary przez Istambuł i Berlin do Drawska Pomorskiego poszli po prostu spać.
O godzinie 17:00  odbędzie się uroczyste rozpoczęcie  wizyty w Polsce.
Czekamy na gości z Litwy i Łotwy, którzy przyjadą busami. Wiadomo nam również, że goście z Łotwy zaplanowali odwiedzić  po drodze Gdańsk.
Jutro w planie miedzy innymi spotkanie z panem burmistrzem Zbigniewem  Ptakiem i wyjazd na poligon.

Pani dyrektor Anna Arcimowicz serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom i uczniom, którzy podjęli się opieki nad gośćmi ze szkół partnerskich.
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 4 z 5
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye