gototopgototop
top
logo

BIIP


Wizyta w Zakładzie Karnym w Wierzchowie PDF Drukuj Email

W dniu 25.09.2017 grupa młodzieży klas gimnazjalnych wraz z paniami: Joanną Skibińską i  Bożeną Zabawą udała się na wycieczkę do Zakładu Karnego w Wierzchowie w ramach działań profilaktyczno - wychowawczych.

Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży z pracą służb więziennych, ukazanie organizacji pracy i zasad funkcjonowania więzienia oraz profilaktyka: konsekwencje złych zachowań, nieprzystosowania społecznego i działań powszechnie nieakceptowanych. Młodzież została zapoznana z działalnością i zadaniami Służby Więziennej, charakterem oraz specyfiką pracy funkcjonariusza oraz z zajęciami więźniów w czasie pobytu w zakładzie karnym. Uczniowie odwiedzili bibliotekę oraz pracownie zajęć artystycznych, gdzie można było podziwiać prace więźniów. Mamy nadzieję, że cel wycieczki został osiągnięty, bowiem w przystępny i zrozumiały sposób zostało przedstawione uczniom, jak można ustrzec się przed przestępczością i więzieniem oraz jak należy postępować, by uniknąć kłopotów.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye