gototopgototop
top
logo

BIIP


RAJD PIESZY –ABC BEZPIECZNEGO WĘDROWANIA PDF Drukuj Email

 

Dnia 23.09.2017 r uczniowie z klas VII oraz II i III gimnazjum pod opieką nauczycieli oraz przewodników turystyki pieszej p. Jana Kalinowskiego i p. Wiesławy Gręziak wyruszyła w trasę rajdu pieszego. Tym razem nie dopisała pogoda, trasa była ciekawa, a uczestnicy rajdu tryskali energią i poczuciem humoru.

Wśród nas byli nowi turyści, którzy z dumą ukończyli 10-kilometrową trasę. W rajdzie brał udział lekarz -rodzic p. Przemysław Szymczak, który zabezpieczał wędrówkę medycznie. Podziwiając piękno najbliższej okolicy nie dało się zauważyć, że liście zmieniają barwy, nastała już jesień. Uczestnicy rajdu, którzy zabrali aparaty fotograficzne, mieli okazję, by zrobić zdjęcie najpiękniejszemu zakątkowi lasu, a następnie wziąć udział w konkursie fotograficznym. Rajd zakończył się na posesji u p. Gręziaka, gdzie mogliśmy odpocząć i posilić się kiełbaską upieczoną na ognisku. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie ekologicznym, a zwycięzcy otrzymali drobne upominki. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający udział w Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej organizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej. Rajd miał na celu promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, szacunku do otaczającej przyrody oraz pogłębienie wiedzy ekologicznej. Na następny rajd zapraszamy w październiku.        

 

Organizatorzy: H. Sitarz, B. Klimczak, A. Targus, J. Wieczorek


 
Joomla SEO powered by JoomSEF

Szukaj


bottom

Stworzone dzięki Joomla!.
Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'tdo' not found or invalid function name in /home/gimdra2/domains/gimdrawsko.eu/public_html/templates/themza_j15_07/html/pagination.php on line 153
Valid XHTML and CSS.

beylikdüzü escort iptv smart iptv samsung smart iptv samsung smart iptv motor kurye moto kurye kurye motorlu kurye